TOPlist

Účinné a úsporné sluneční kolektory s hodnotnými dárky

Nová řada solárních kolektorů představuje revoluční způsob ohřevu vody. Jednotlivé kolektory jsou umístěny na střeše, kde pohlcují dopadající sluneční záření, které pak následně ohřívá vodu v kolektorech. Celé zařízení je tvořeno z několika menších dílů, aby se snadno daly dopravit na střechu a tam následně složit. S konstrukcí si poradí každý šikovný kutil, a pokud byste i přesto měli pochyby, máme pro vás připravena instruktážní videa, která vás instalací bezpečně provedou.

Kolektory jsou vyrobeny z kvalitních materiálů (nerecyklovaná měď), které si hravě poradí s běžnými výkyvy počasí. V základní nabídce se na ně vztahuje dvouletá záruka, nicméně pokud si k instalaci přizvete odborníka, prodloužíme vám ji až na 10 let. Klasická životnost panelů dosahuje až 30 let. Kromě základní sady vybavení získáte rovněž hodnotné dárky, jakými jsou HDO spínač nebo chytrá GSM zásuvka od českého výrobce IQtronic technologies Europe, s. r. o.

Mimo sluneční kolektory samozřejmě nabízíme i celé příslušenství: čerpadlové dvouokruhové skupiny, izolaci na potrubí, expanzní nádrž, solární hadice, plnicí sady, řídicí jednotky a šroubení. V případě poškození některé z částí máme v nabídce rovněž sadu náhradních dílů za zvýhodněné ceny. Věříme, že si z naší nabídky jistě vyberete.