TOPlist

Solární panely na šikmé střechy

Pokud patříte mezi tu skupinu lidí, kteří se při pohledu na účet od vodárenské společnosti zděsí, jste na správné adrese. Jestliže chcete ušetřit, a navíc i pomoci životnímu prostředí, vyzkoušejte solární panely pro ohřev vody. Trubicové solární kolektory HEAT PIPE jsou jednoduchým a elegantním řešením problémů s nedostatkem teplé vody.

Kolektory jsou tvořeny několika trubicemi umístěnými v těsné blízkosti vedle sebe, takže zachycují maximum slunečních paprsků. Jejich tvar je přizpůsoben tak, aby se skvěle hodily především na šikmé střechy orientované na jižní stranu, kam během dne dopadá nejvíce světla, a účinnost je tak maximální.

Jak s kolektory zacházet?

Instalace je jednoduchou záležitostí, a pokud jste trochu manuálně zruční, snadno ji zvládnete samostatně bez pomoci, případně můžete využít naše instruktážní videa, která vás provedou celým procesem krok po kroku. Panely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a bez potíží tak odolají výkyvům počasí. Životnost kolektorů je až 30 let, přičemž na ně platí klasická dvouletá záruka, která však může být prodloužena až na 10 let v případě, že instalaci provede odborník.