TOPlist

Solární ohřev vody


Solarní kolektor Coprinus
Trubicové solární kolektory na solární ohřev vody nebo také sluneční kolektory HEAT-PIPE nejlevněji v ČR! …

tedy s nejlepším poměrem cena/výkon a navíc s benefity, které jinde nenajdete.  Trubicové solární kolektory na solární ohřev vody nakupujeme od prověřeného výrobce z Číny na zakázku, kde pochází i drtivá většina produkce. V současné době Vám můžeme nabídnout to nejlepší na trhu a s výhodami, ve formě hodnotných dárků jakými jsou: HDO spínač nebo chytrá GSM zásuvka od skutečného českého výrobce IQtronic technologies Europe s.r.o., zapůjčka plnicí sady solárních kolektorů a další.

 • Proč zrovna na solární ohřev vody použít trubicové solární kolektory HEAT PIPE?

  Jedná se totiž  o solární kolektory na solární ohřev vody  s nejvyšší účinnosti a nízkou emisivitou. Komplet je typu MANIFOLD – snadno se složí po jednotlivých částech na střeše, není nutné tedy rám kolektoru skládat na zemi a pak složitě dostávat na místo instalace. Instalace se tedy dá zvládnout svépomoci a samostatně. Obsahuje nižší objem teplonosné kapaliny, kapalina je jen ve vedeni a vrchní části kolektoru-sběrače. Výměna vadné trubice (kroupy, mechanické poškození) je otázka pár minut a nišší ceny.

 • Je zakončen pevně instalovaným šroubením, není nutné používat jednorázově použitelné svěrné šroubení.
 • Spodní fixační části jsou navíc opatření kovovou SK páskou pro zajištění vypadnutí trubic při extrémních montážních úhlech.
 • To vše za vynikající cenu.
 • Udávaná životnost je více než 30let. Kolektor je vyroben z nerecyklované mědi.
 • Nabízíme záruku 2 roky, kterou je možné prodloužit až na 10let v případě instalace odbornou firmou. V případě mechanického poškození trubic, což je nejčastější závada (kroupy, pád tělesa), nabízíme náhradní trubice za nejvýhodnější ceny v ČR. Na jakékoliv mechanické poškození se, ale záruka nevztahuje.
 • Solární kolektory svépomocí zvládne každý zručný kutil, nejhorší je vždy začít. Pro tyto případy jsme připravili instruktážní videa. Návodů na internetu naleznete spousta, ale také je zde naleznete. Pro instalaci je nutná jen zručnost, šikovnost a opatrnost, nestavíte ale jadernou elektrárnu, nic složitého v tom nehledejte.
 • Plánujete zařadit vaše produkty do programu Zelena úsporám?
  Ano, plánujeme. Pokud si ale set složíte svépomoci, vyjde levněji než set s deskovým kolektorem s dotací, bez ztráty času ztraceného administrativou.
 • Provádíte i instalace, jaká je jejich cena?
  Instalace neprovádíme,ale při osobním předání zodpovíme veškeré vaše otázky týkající se montáže a zprovoznění. Samotná první instalace jednoho setu zabere zručnému  kutilovi 2 až 3 dny.
 • Ke každému nákupu solárního kolektoru na  ohřev vody Vám přidáme hodnotný dárek jakým je – dálkově ovládaná chytrá GSM zásuvka, HDO spínač, nebo Vám zápůjčíme  plnicí sadu.

  GSM zásuvka a HDO spínač má vlastní stránku www.kdosetrimazatri.cz/GSM-zasuvka/ , na kterém naleznete potřebné informace. Plnící ruční čerpadlo pro solární kolektory je možné zápůjčit zde: www.kdosetrimazatri.cz/benefity/

Značkové solární kolektory COPRINUS pro solární ohřev vody  jsou opatřeny výstupními závity G3/4, odpadá nutnost používat svěrné  adaptéry.

G3/4 závit

Byla zmenšená vzdálenost mezi trubicemi, nyní dosáhnete vyššího výkonu na menší ploše.

Heat-pipe

 

Srovnání parametrů značkových kolektorů  s ostatními výrobci.

Srovnání parametrů COPRINUS solárních kolektorů pro solární ohřev vody

Srovnání parametrů COPRINUS solárních kolektorů pro solární ohřev vody

Pro objednání  zvolte sekci Produkty/Sluneční kolektory nebo klikněte na produkt níže.

 

 

 

Příslušenství k solárním kolektorům