TOPlist

Nejlevnější sluneční kolektory HEAT PIPE

Na trh přichází nová řada solárních kolektorů značky HEAT PIPE. Tyto kolektory mají úspornější řešení (jednotlivé tyče jsou umístěny blíže k sobě), takže dosahují vyšší účinnosti na stejnou jednotku plochy. V tomto případě účinnost dosahuje až 78 %. Kolektory jsou vyrobeny z nerecyklované mědi – tento kov vykazuje neobvyklou odolnost vůči korozi, a životnost kolektorů tak dosahuje více než 30 let.

Instalace a vlastnosti solárních kolektorů HEAT PIPE

Instalace samotná není nijak složitou záležitostí a šikovnější řemeslník či kutil si s ní hravě poradí. V případě, že by vám nebylo cokoli jasné, se neváhejte na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Navíc pro vás máme nachystána instruktážní videa, kde jsou všechny části postupu podrobně vysvětleny. Pokud si však chcete být zcela jistí, že je vše provedeno správně, můžete si samozřejmě na instalaci najmout specializovanou firmu. Toto opatření s sebou nese ještě další výhodu – klasickou dvouletou záruku vám prodloužíme na deset let.

Kolektory jsou velmi vhodné jak pro klasický rodinný dům, tak i na chatu, kde může být s dodávkou teplé vody problém. Díky nim ušetříte nejen na dodávce (případně ohřevu) teplé vody, ale také je tato varianta ekologická. Pokud by došlo k poškození některé ze součástí, nabízíme rovněž náhradní díly za velmi příznivé ceny. Věříme proto, že budete s našimi produkty spokojeni.