TOPlist

Levné solární kolektory z mědi pro solární ohřev vody

Nová řada solárních kolektorů nabízí nejen vysokou účinnost díky novému designu (až 78 % díky úspornějšímu uspořádání jednotlivých tyčí), ale také vysokou odolnost a životnost přes 30 let. Pokud si na instalaci přizvete odborníka či specializovanou firmu, prodloužíme vám rovněž standardní dvouletou záruku až na deset let. Kolektory jsou vyrobeny z nerecyklované mědi, takže se nemusíte obávat důsledků koroze (měď se pokryje tenkou vrstvou měděnky, která brání korozi, aby se dostala do hlubších vrstev, a kov je tak chráněn).

Kolektory je vhodné umístit na jižní stranu šikmé střechy – tato kombinace úhlu a otočení zaručuje maximální využití slunečního záření. To při dopadu na kolektory ohřeje vodu, a vy tak ušetříte nemalé peníze za teplou vodu. Instalace samotná je jednoduchou záležitostí, a pokud patříte mezi šikovné řemeslníky, snadno si s ní poradíte. Také se můžete podívat na naše videa, kde jsou jednotlivé kroky popsány. V případě jakéhokoli dotazu se neváhejte na nás obrátit.

Naše nabídka a možnosti aplikací

Celý systém solárních kolektorů je vhodný jak pro rodinné domy, tak se i skvěle hodí na chatu, kde může být s dodávkou teplé vody problém. Kromě nabídky kolektorů si u nás můžete prohlédnout i další příslušenství: od čerpadlových dvouokruhových skupin, izolace na potrubí, přes expanzní nádrže, solární hadice a plnicí sady až po řídicí jednotky a šroubení. V případě, že by došlo k poškození některé z komponent, nabízíme rovněž sadu náhradních dílů za zvýhodněné ceny.