TOPlist

Chytrá GSM zásuvka na dálkové ovládání


IQtronicIQtronic technologies Europe s.r.o. pro vás vyrábí spotřební elektroniku s vysokou přidanou hodnotou. Je skutečný výrobce, toto tvrzení není jen marketingovou frází. Vlastní vývoj, vlastní výroba ve vlastních prostorách již od plastové krabičky až po finální balení. Mimo jiné také vyrábí a inovuje již 14 let chytré zásuvky, mezi které patří dálkově ovládaná chytrá GSM zásuvka a zásuvka na dálkové ovládání HDO sígnálem – HDO spínač, které po celou dobu výroby jsou vždy o míli dále, než podobné produkty našich plagiátorů a „inovátorů“.

Vysokou užitnou hodnotu, nejlepší funkce a vždy nejlepší cenu  nabízíme i Vám.

V případě, že koupíte solární set, je chytrá HDO  zásuvka nebo chytrá GSM zásuvka v ceně 2000Kč připravena pro Vás  jako dárek.

 

chytrá zásuvka HDO spínač

Co je to chytrá zásuvka – HDO spínač a jak funguje.

Pokud je Vaše elektrická přípojka připojená přes dvojsazbový elektroměr (máte k dispozici tzv. denní a noční proud), pak jsou tyto stránky určeny právě Vám.

Jistě se Vám již stalo, že jste čekali na ten správny okamžik, kdy konečně přepne dodavatel energie na nízký tarif – noční proud, nebo jste na tento okamžik zkrátka zapomněli. Společnost IQtronic technologies Europe s.r.o. pro Vás navrhla a vyrobila zajímavé zařízení, kterým je chytrá zásuvka na dálkové ovládání HDO signálem – HDO spínač, který bude hlídat čas za Vás a v případě, že „noční proud“ je již ve Vaší zásuvce, automaticky zapne připojený spotřebič, nebo jen ohlásí, že tento proud je v zásuvce k dispozici. Nevěříte? Čtěte tedy dál. Zařízení pracuje na principu HDO – signalizace nízkého tarifu. Je to systém sloužící k Hromadnému Dálkovému Ovládání spotřebičů jako jsou akumulační kotle, zásobníky teplé užitkové vody apod. Používáním tohoto systému se dosahuje výrazných úspor energie. Zapnutím v době přebytku vyráběné energie se vyšle signál HDO z rozvodny a HDO přijímač, který je u Vás instalovaný, sepne připojený spotřebič a naopak. Přebytečná energie se tak maximálně využije a je pak účtována spotřebiteli za nižší cenu. Cenové zvýhodnění nízkého tarifu je v závislosti na účtované sazbě (D45d až D25d) minimálně 14% za kWh.

Zde naleznete uživatelský manuál k chytré HDO zásuvce.

Pro více informací včetně nastavení klikněte na tlačítko nastavení. Nastavení HDO spínače

 

chytrá GSM zásuvka

Chytrá dálkově ovládaná zásuvka GSM  páté generace IQTS-GS300 IQtronic,

je vysoce sofistikované zařízení – GSM spínač, sloužící k ovládání výstupní zásuvky,ovládání spotřebičů pomocí SMS a prozváněním pomocí mobilního telefonu. Je možné jej také ovládat pomocí přehledného terminálu IQcontrol bezdrátově, rychle a ZDARMA pomocí bluetooth. Ovládat je možné i pomocí hlasové samoobsluhy. Je vybavena univerzálním vstupem pro připojení příslušentsví: 8 teplotních-vlhkostních čidel nebo bezdrátového adaptéru pro připojení až 10 přídavných zásuvek. Má implenetováno 105 SMS příkazů. Výstupem zařízení je zásuvka 230V s maximální proudovou zátěží 16A s interním spínácím prvkem 30A! použitelné také pro kapacitní zátěže – například spínané zdroje a indukční zátěže, obsahuje totiž řadič pro tyto zátěže, který eliminuje opalovaní kontaktů.

Bezkonkurenční funkce, bezkonkurenční cena, 14 let zkušeností a požadavků ze stran klientů bylo implentovéno v této první a jediné jedinečné GSM zásuvce.

Víte, že tato dálkově ovládaná chytrá GSM zásuvka byla uvedena jako první  chytrá GSM zásuvka na světovém trhu, tehdy známá pod názvem IP GSM watchdog a GSM spínač již v roce 2002 s propracovaným WEB serverem?

I tato chytrá dálkově ovládaná GSM zásuvka s vysokou přidanou hodnotou je pro vás připravena  ZDARMA a obdržíte ji  k objednávce solárních kolektorů s 30-ti trubicema.

Chytrá GSM zásuvka na dálkové ovládání – IQtronic a její výčet zajímavých funkcí :

– Zapínání a vypínání spotřebičů pomocí SMS a prozvoněním: 230V,16A .
– Zapínání automaticky pomocí plánovače nebo na volitelný čas.
Automaticky nahlásí výpadek elekřiny a opětového náběhnutí na váš mobilní telefon.
– Restart zásuvky/ serverů.
– Monitorování stavu vstupu: A/D – monitoring ohradníku, úrovně LOG1/LOG0, teploty a vlhkosti.
– Funkce termostatu.
– Funkce alarmu: teplotního, vlhkostního, A/D, nebo změny LOG1/LOG0.
– Alarm zarušení GSM signálu: jamming.
– 12 různých alarmových čísel, každé může být nastaveno na jinou událost.
– Funkce časového plánovače, až 30 akcí.
– Automatické logování všech událostí do interní paměti.
Hlasová samoobsluha, také uživatelsky volitelná.
– Konfigurace pomocí bluetooth s vysoce profesionálním zpracováním terminálu s intuitivním ovládáním.
– 1 administrační heslo a 1000 uživatelských čísel.
– Možnost změny jakéhokoliv textového príkazu a odpovědi.
– Možnost nahrání-přenositelnost konfigurace, možnost stažení LOG souboru – až 250 posledních událostí.
– Možnost nahrání čísel uživatelů.
– Upgrade FW zařízení.
– Možnost změny oprávnění SMS příkazů.
– Možnost ovládání z internetových bran.
– GPRS odesílaní stavu SMS TCP/UDP.
– Vysoce propracovaný integrovaný navigační HELP.
– Možnost ovládání pomocí ANDROID aplikace.
– Externí konektor pro připojení antény.
– Možnost vložení více příkazu v jedné SMS (160znaků).
– Možnost provedení 2 různých akcí na příchozí volání.

Zde naleznete uživatelský manuál k chytré  GSM zásuvce.

Více na www.iqtronic.com , kde naleznete další typy zásuvek.