TOPlist

Je čas letních prázdnin. Čas, kdy má každý dostatek volného času a touží po nových dobrodružstvích. Pokud přemýšlíte, co nového vymyslet pro vás a vaše děti tak máme pro vás originální nápad – Půjčte si balanční skútr.

Balanční skútr je fantastická zábava pro děti a všechny milovníky dobrodružství a nových zážitků.

V nabídce internetového obchodu kdosetrimazatri.cz si můžete půjčit tuto dobrodružnou novinku. Díky dobré stabilitě je možné skútr využívat i na lesních cestách a vzít ho tak ze sebou kdekoliv na dovolenou.

Skútr si můžete vzít k moři, k babičce prostě kdekoliv vás napadne. A pokud jde o moře, tak na něj je ideální skútr jiné kategorie, tzv. podvodní skútr, který je také možné zápůjčit po kliknutí na tento odkaz: http://www.kdosetrimazatri.cz/kategorie-produktu/vodni-skutry-k-zapujceni/

Díky podrobnému návodu a možnosti zaučit na jízdu na tomto balančním skútru si můžete vychutnat nové zážitky ze skvělé jízdy.

Jízda na balančním skútru je bezpečná, ale je třeba dodržovat určitá pravidla bezpečnosti jízdy na něm.

Půjčte si balanční skútr, vyberte si vhodný termín a užijte si dobrodružství, které vám budou závidět.

Víte že….

Slovo skútr se píše skútr a nikoliv skůtr? Slovo pochází z angličtiny a zmátlo i zkušeného střihače našeho instruktážního videa, ve kterém se tato hrubka také vyskytuje.