TOPlist

Benefity


Maličkost jako dárek vždy potěší,  my jako dárek ale  nabízíme hodnotné a praktické  věci…..

 

LED žárovka ZDARMA

 

Každý spokojený zákazník, který doporučí produkt jinému zákazníkovi  a toto doporučení povede k úspěšně realizované objednávce solárních kolektorů od nás, obdrží LED žárovku  s příkonem minimálně  5W a závitem E27.  Na email info@kdosetrimazatri.cz je nutné před realizací objednávky zaslat iniciály zákazníka a kontakt na doporučitele. Led žárovku také získáte pokud jste s produkty spokojeni a  zmíníte se  minimálně v 8-mi internetových diskuzích o solárních kolektorech o tomto portálu včetně dokazu na tento web.

 

 

 

plníci sada k solárům - zápůjčka

 

Zapůjčení plnící sady pro plnění systémů solárních kolektorů na 5 dní  při každém souhrném nákupu solárního kolektoru HEAT-PIPE s 20-ti trubicema. Vratná kauce 2000Kč. Plnící  sada se skládá z tlakové plastové láhve pro rychlé naplnění celého systému až na tlak 3Bar nemrznoucí kapalinou.Ruční pumpa slouží k provedení tlakové   zkoušky až nad požadovaný tlak 6Bar.

 

 

Chytrá GSM zásuvka IQtronic

GSM zásuvka nebo HDO zásuvka/spínač ZDARMA od českého skutečného výrobce  www.iqtronic.com při nákupu solárního kolektoru HEAT-PIPE s 30-ti trubicema. Jedná se zařízení  reálného českého výrobce IQtronic technologies Europe s.r.o. ,  který tyto zásuvky vyrábí od plastových výlisků až po finální  balení. Vlastní vývoj, vlastní výtroba ve vlastních prostorách. Nejlepší funkce a nejlepší cena, to jsou všechny produkty  od této společnosti.  Více v sekci www.kdosetrimazatri.cz/GSM-zasuvka/

 

 

Měření úniků tepla termokamerou

 

V zimních měsících nabízíme měření termokamerou.  Pouze našim zákázníkům a v případě volby dopravy COPRINUS.  Měření max 30minut a max 50 snímků.

 

 

Vlastní doprava

 

Nabízíme vlastní dopravu s předáním bezvadného zboží po celé ČR. Neriskujete znehodnocení zásilky při přepravě pomocí standardních spedicí, ušetříte si také spoustu nepříjemností při případném řešení reklamací zničené zásilky.

 

 

 

Chcete-li  dále produkty nabízet, kontaktujte nás pro registraci do našeho provizního systému.